سه شنبه 24 اسفند 1395

مجلل شدن مراسم شما با چند کلیک

مجلل شدن مراسم شما با چند کلیک

همانطور که در شبکه های اجتماعی کم و بیش به معرفی سرویس های ویژه چکاو پرداختیم، با افتخار اعلام می کنیم برای آسودگی خاطر و زیبایی بخشیدن به مراسم شما، قابلیت های ویژه ای را به سفارش سینی مزه و فینگر فود خود افزوده ایم.

این امکانات با دریافت هزینه ای جزئی تاثیر بسیار بالایی بر میز پذیرایی شما خواهند داشت.

 

امکان انتخاب تم رنگی برای سینی های مزه و فینگر فودها

این ویژگی فوق العاده مناسب برای میزبانان خوش سلیقه ای است که برای میهمانی ها و مراسم خود تم رنگی خاص تعریف می کنند.

اگر شما فردی هستید که به زیبایی و تناسب میان اشیا اهمیت می دهید، این ویژگی مخصوص شماست.

شما با قابلیت انتخاب رنگ غذای خود می توانید با در نظر گرفتن دیزاین محیط پذیرایی خود، رنگ مواد و فینگرفود ها را تعیین نمایید و غذایی را برای پذیرایی از میهمانانتان داشته باشید که بیشترین هماهنگی را با محیط سرو خود دارد.

هنگامی که شما یک رنگ خاص را برای غذاهای خود انتخاب می کنید، کلیه فینگرفود ها و غذاهای خمیری در رنگ دلخواه مورد نظر شما (به صورت کاملا بهداشتی و خوراکی) آماده می شوند، این سرویس جذاب با هزینه ای معادل 20 درصد مبلغ سفارش در اختیارتان قرار می گیرد و شما می توانید از میان 4 رنگ: قرمز، آبی، زرد و سبز(رنگ سال 96 سبز چمنی ) رنگ مورد نظر خود را انتخاب نمایید.


تزئینات ویژه سینی های پذیرایی

ما معتقدیم زیبایی و طراحی غذا ها انتها ندارد. فارق از طراحی اختصاصی سینی های مزه  و تزئین آن ها با زیتون های سیاه و سبز، پنیر های رنگی، ذرت، فلفل دلمه ای و ... بنا را بر این گذاشتیم تا متناسب با مناسبت های مرسوم تزئینات ویژه ای برای سینی های در نظر بگیریم. شما براحتی و با انتخاب تزیین مورد نظرتان یک دیزاین اختصاصی برای مراسم خود خواهید داشت. این ویژگی بهترین مکمل برای تم رنگی است و تنها با شارژ 15 درصدی می توانید از این امکان بهره مند شوید.


سینی چوبی

همانطور که همه می دانیم ارزش ابزارهای پذیرایی اگر معادل خود غذا نباشد کمتر نیست.

ما با ارائه سینی های چوبی دو هدف را دنبال می کنیم:

افرادی که نحوه ی پذیرایی در نظر آنها از اهمیت بالایی برخوردار است و یا میزبان رویدادی هستند که مهمانان ویژه و خاص در آن شرکت می کنند با استفاده از این سینی های چوبی میتوانند پذیرایی خود را شکیل تر و با سطح بالاتری انجام دهند.


شعار ما در چکاو دوست داری طبیعت است. بنا بر این استفاده از مواد طبیعی و قابل بازیافت برایمان نه تنها مهم بلکه اولویت است. اگر شما نیز به این اصل باور دارید می توانید با استفاده از این سینی ها ما را همراهی کنید.

هزینه این سینی ها 20 هزار تومان بوده و در سفارشهای بعدی، با ارسال آن ها برای ما، میتوانید سفارش های خود را بدون پرداخت هزینه اضافی، در این سینی های زیبای چوبی تحویل بگیرید.

 

 

chakav.com

مجلل شدن مراسم شما با چند کلیک

با چکاو در تماس باشید :

نماد اعتماد
44692976 - 44673892
© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به chakav.com می باشد.
طراحی شده توسط Amima