انتخاب غذا

تائید سفارش

پرداخت آنلاین

توضیحاتی درباره این مناسبت

تقریبا همه جا رسم است که کارمندهای جدید بابت دریافت اولین حقوق یک شیرینی درست و حسابی به همکارانشون بدهند، نکته اینجاست که دیگر کسی به کمتر از یک وعده شام یا ناهار راضی نمی شود.

ما به شما پیشنهاد می کنیم که از سینی های برگر و برگر میکس و پذیرایی مخصوص که در کنار هم پکیج مخصوص حقوق اول رو تشکیل می دهند استفاده کنید.


علت این پیشنهاد چیست؟؟

این سینی ها غذاهای متنوع و نسبتا سنگین و پر کالری دارند که همین موضوع انها را تبدیل به یک گزینه بسیار عالی برای این مراسم می کند


از لحاظ مالی به صرفه ست؟

با در نظر گرفتن این که بخواهید یک پرس غذا برای هر نفر تهیه کنید و این غذا را از یک رستوران معمولی رو به بالا انتخاب کنید میتواید با هزینه به نسبت کمتر، با کیفیت بهتر و مجلل تر از مهمانان خود پذیرایی کنید!

 با بودجه ی 150 تا 200 هزار تومانی می توانید 3 تا 4 سینی فینگرفود خوشمزه و متنوع تهیه کنید که برای 10 تا 15 نفر کاملا مناسب بوده و هم تنوع طعم بالایی دارند و هم به لحاظ ظاهری خیلی شبیه شیرینی هستند و حس پذیرایی بهتری را به همکارانتان می دهد.


مواد تشکیل دهنده این سینی ها

این سینی ها از برگرهای گوشت(100% گوشت)، شنیتسل مرغ، فلافل، پیتزای لقمه ای، بقچه مرغ، سوسیس خمیری، کوکو سبزی، اسپرینگ رول و .. تشکیل شدند.

با چکاو در تماس باشید :

نماد اعتماد
44692976 - 44673892
© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به chakav.com می باشد.
طراحی شده توسط Amima