مسابقه چکاو

سه شنبه 24 اسفند 1395

مسابقه چکاو

مسابقه چکاو

همانطور كه قبلا هم از طریق شبکه های اجتماعی اطلاع رساني كرديم يك سري مسابقه داريم كه هم نوع آن ها و هم جوايزشان متفاوت هست.جوايز شامل غذاي مجاني،كد هاي تخفيف ،جوايز نقدي و غير نقدي و ... هستند.

دستورالعمل مسابقات رو چند روز قبل از تاریخ مسابقه اعلام می کنیم .معیارهای تصمیم گیری را هم از طریق وب لاگ،اینستاگرام و تلگرام چکاو اطلاع رسانی می کنیم. یک سری مطلب آموزسی هم برای شما عزیزان قرار می دهیم تا با کمک آن ها بتوانید شرایط اعلام شده رو به بهترین نحو انجام بدهید.

پس حتما برای اینکه از زمان و شرایط مسابقات آگاه باشید ما رو در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

کانال تلگرام چکاو: telegram.me/chakavfood اینستاگرام: instagram.com/chakavfood

مسابقه اين هفته: روز جمعه مورخ 28 آبان 1395 از ميز صبحانه خودتون عكس بگيريد و تاساعت ١١ ما رو تگ كنيد.ما سه تا از بهترين ها رو انتخاب مي كنيم و در پيج اينستاگرام چكاو قرار ميديم.هر كدام از سه عكس انتخابي كه بيشترين لايك رو تا ساعت ١٩ جمعه گرفت برنده اين هفته خواهد بود. معيار هاي انتخاب هم زيبايي چيدمان سفره صبحانه و سليقه در انتخاب آيتم هاي صبحانه خواهد بود. جايزه اين هفته انتخاب ٣ آيتم از صبحانه هاي ما هست كه مي تونيد تا هفته آينده ان ها رو به صورت رايگان از ما تهيه كنيد فراموش نکنید که در عکس های ارسالی حتما تو یک یکه کاغز بنویسید #چکاو و کاغذ رو در عکس به نمایش بزارید تا مشخص شود که این عکس مربوط به همین مسابقه و تاریخ اعلام شده هست.

chakav.com